Cyklo Point

Cyklo Point je síť prodejen specializovaných výhradně na cyklistiku, nabízející zásadně kvalitní značkové zboží. Jsme VÝHRADNÍMI PRODEJCI SVĚTOZNÁMÉ ZNAČKY KOL A ELEKTROKOL MERIDA a nabízíme plnou škálu kategorií jízdních kol pro rekreaci, sport i závody.

Nabízíme kola HORSKÁ, KROSOVÁ, SILNIČNÍ, GRAVEL, DĚTSKÁ A JUNIORSKÁ, MĚSTSKÁ či FITNESS, ve variantě klasických šlapacích kol i stále populárnějších elektrokol. Díky faktu, že jsme jedinými dovozci značky MERIDA do ČR, máme vždy kol dostatek.

Značka MERIDA již téměř 50 let produkuje jízdní kola a za ty roky se stala jedním ze dvou největších výrobců na světě. Jisti si můžete být naprosto dokonalým provedením rámu, ideální geometrií a dlouhodobou životností, jejíž zárukou Vám je prodloužená garance na rám v délce 5-10 let. Vsaďte na MERIDU a zažijte super pocit z jízdy.

K prodeji jízdních kol neodmyslitelně patří i servis. SERVIS PROVÁDÍME NA KOLECH U NÁS ZAKOUPENÝCH I VAŠICH STÁVAJÍCÍCH. U kol u nás zakoupených nabízíme celkem tři základní servisy zdarma, každý v hodnotě 990,- Kč. Na servis se prosím objednávejte předem telefonicky na čísle 778 783 994, nebo osobně přímo na prodejně.

Krom jízdních kol a elektrokol u nás naleznete kompletní sortiment komponent a doplňků, dále širokou škálu textilu, obuvi a přileb pro cyklisty, bezmotorové koloběžky a spoustu dalších položek.

Platbu za zboží a služby lze realizovat v hotovosti, platební kartou, našimi dárkovými poukazy, případně vybranými zaměstnaneckými benefity, jako například SODEXO FLEXI PASS, FLEXI PASS CARD a dalšími.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, jak moc velkou nabídku jsme vměstnali do našeho skromného obchůdku.

Těšíme se na Vás každý den od 9. do 19. hodiny.

Cyklo Point Chomutov – „PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE“